چگونگی ایجاد طرح امنیتی و طرح بندی کسب و کار

چگونگی ایجاد طرح امنیتی و طرح بندی کسب و کار

چگونگی ایجاد طرح امنیتی و طرح بندی کسب و کار

چگونگی ایجاد طرح امنیتی و طرح بندی کسب و کار

بازاریابی UltraWeb

مهم نیست که صنعت چه کاری انجام می دهد، تهدیدهای بی شماری وجود دارد که برای یک برنامه امنیتی مطمئن برای کسب و کار نیاز است. سرقت، ادعاهای تقلب، تلاش های هک، و تهدیدات جنایی یا تروریستی هنوز بخش زیادی از واقعیت ما است.

بهترین راه برای از بین بردن این اقدامات از وقوع یا پایان دادن به عواقب فاجعه بار است که سیستم امنیتی کسب و کار را به عنوان بخشی از یک طرح تفصیلی اجرا کنید. سیستم های امنیتی تجاری همه چیز را از دوربین های امنیتی برای نظارت تصویری و دسترسی به درب های کنترل دسترسی به سیستم های هشدار و برنامه های اضطراری اقدام می کنند.

هر یک از این جنبه ها می تواند بخش مهمی از خنثی سازی هرگونه نقض احتمالی قبل از وقوع آن باشد و کسب و کار شما را از حملات بیشتر محافظت کند. و با یک سیستم دوربین امنیتی فعال ضبط ویدئو، شما همچنین می توانید شانس شناسایی هر کسی که اتفاق می افتد برای تلاش یک عمل مخرب را بهبود بخشد.

بسیاری از موارد مرتبط با کسب و کار وجود دارد که نیاز به حفاظت دارد. همه چیز از کارکنان و بازدید کنندگان سایت به موجودی محصول، دارایی ها، سوابق، زیرساخت های IT، ورودی ها و خروجی ها، نقاط شناخته شده با آسیب پذیری های احتمالی است.

اما برای هر برنامه امنیتی برای کار، باید بدانید که چه باید کرد. در مورد نحوه ارزیابی نقاط ضعف منحصر به فرد در کسب و کار خود، بیشتر جایی که بیشترین خطرات را در معرض تهدیدات بالقوه قرار می دهید بیشتر بدانید و در مورد چگونگی اقدامات لازم برای کاهش احتمال وقوع آن، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ارزیابی خطرات

یک ارزیابی امنیتی کسب و کار، اولین گام برای ایجاد یک برنامه ایمن موفق خواهد بود. ارزیابی ریسک اجازه می دهد تا به طور دسته جمعی بخش های مختلفی را که باید مورد رسیدگی قرار گیرند را درک کنید تا بتوانید اقدامات امنیتی مناسب را به روش کارآمدتری انجام دهید.

یک رویکرد مفید برای انجام این کار، صحبت کردن با هر یک از بخش های مختلف است که کل کسب و کار را تشکیل می دهند. صحبت کردن با بخش فناوری، بخش نگهداری، حسابداری، منابع انسانی، فروش، انبار و سایر تیم های مربوطه، اطلاعات بیشتری را از افرادی که ضعف های خود را می دانند مطلع می کنند.

لیستی از خطرات مختلف را در اختیار هر یک از این بخش ها قرار دهید تا همه می دانند در صورت وقوع چه چیزی باید انجام دهند. مواردی مانند خشونت در محل کار، تیراندازی فعال، تروریسم، سرقت، تروریسم، آتش سوزی و سایر خطرات احتمالی دیگر که می تواند به مردم و اموال آسیب برساند را شامل می شود.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها