دسترسی های دوربین مداربسته

دسترسی های دوربین مداربسته

دسترسی های دوربین مداربسته

دسترسی های دوربین مداربسته

 

• سیستم های کنترل دسترسی –

o سیستم های کنترل دسترسی یک قفل شمسی است که دسترسی شما به اموال شما را بدون نیاز به ترک یک قفل قفل می کند. مزیت اصلی این است که هر بازدید کننده ای را بدون ورودی به صفحه اصلی یا کسب و کار خود وارد کنید. یکی از رایج ترین مواردی که در این زمینه استفاده می شود، در مجامع عمومی و مجتمع های آپارتمانی است. این کار با مجموعه ای از مدارهای مدار در پنل کنترل دسترسی انجام می شود و می تواند برای کار با صفحه کلید، کارت کلید یا برچسب مناسب باشد.

o یکی از شرکای امنیتی دیگر ما با استفاده از پیشرفت در فن آوری امنیتی به عنوان یک دروازهبان مجازی از طریق خدمات مانیتورینگ از راه دور خود کار می کند. گارد امنیت دیجیتال یک شرکت امنیتی است که خدمات مانیتورینگ از راه دور را برای هر سیستم نظارتی با اتصال به شبکه فراهم می کند.

•           هشدار امنیتی-

o TechPro Security نصب و راه اندازی زنگ هشدار را برای خدمات تجاری یا مسکونی فراهم می کند. سیستم های هشدار به عنوان بازدارنده های فعال جنایی و روش های موثر برای ارائه پاسخ سریع در صورت ورود به اموال شما دیده می شود. با نصب و راه اندازی سرویس های زنگ ما، ما همچنین پشتیبانی فنی برای طول عمر سیستم شما ارائه می کنیم. متخصصان حرفه ای بسیار متخصص شما می توانند به شما بهترین راه را برای به دست آوردن بیشترین استفاده از سیستم زنگ خطر جدید نشان دهند. سیستم های آلارم در حال حاضر می توانند شامل آشکارسازهای حرکت، سنسورهای درب، و سنسورهای پنجره ای باشند که می توانند یک شرکت نظارت امنیتی را اخطار دهند یا مستقیما به دستگاه تلفن همراه شما ارسال کنند. همچنین اجازه می دهد سیستم نظارت خود را به مقامات مناسب اطلاع دهید و آنها را به اموال خود منتقل کنید.

• شبکه-

o با پیشرفت مدرن دوربین های امنیتی و تجهیزات نظارت، توانایی اتصال به شبکه ها یکی از آخرین نوآوری های صنعت امنیتی است. این گزینه با تمام دوربین های امنیتی جدید و تجهیزات نظارت همراه است و بخشی ضروری از سیستم نظارت مدرن است. TechPro Security یک تیم از متخصصان امنیتی را استخدام می کند که یک سرویس نصب دوربین را برای جامعه ما در فلوریدا جنوبی فراهم می کند که شامل اجرای یک طراحی و اتصال شبکه جدید است. این به این معنی است که سیستم شبکه خود را تأمین کند تا هکرها از دسترسی به فیلم امنیتی خود که در دستگاه ضبط ویدئویی دیجیتال یا شبکه شما ذخیره می شود جلوگیری کند.

صوتی / تصویری

o یکی دیگر از جنبه های خدمات نصب ما در TechPro Security توانایی ما در ایجاد سیستم های صوتی در فضای باز برای خواص تجاری و مسکونی است. این تاسیسات باید به طور مناسب ضد آب و موقعیتی قرار بگیرند تا صدای آنها به طور مساوی در فضای شما تغییر کند. متخصصان صنعت نصب و راه اندازی ما می دانند چگونه به هدف قرار دادن مناطق خاص برای موقعیت مطلوب برای اطمینان از وضوح صدا. ما حتی خدمات نصب و راه اندازی رسانه های خانگی را برای مشتریان ما فراهم می کنیم که شامل نصب یک سیستم صوتی داخلی است.

خانه هوشمند-

o با برنامه های کاربردی گوشی های هوشمند و سیستم های AI مثل Google Home، خانه های ما بیشتر از همیشه متصل هستند. اگر مشکل دستگاه های هوشمند خود را تنظیم کرده یا نمیتوانید آنها را به درستی وصل کنید، تیم اجازه نصب ما را کمک می کند تا همه چیز را به طور هماهنگ به همان نحوی که طراحی شده است انجام دهد. ما توانایی نشان دادن این تنظیمات صفحه کلید هوشمند را برای شما داریم اگر هنوز در حال بررسی گزینه ای برای تغییر و شناختن بهترین راه برای متمرکز کردن کنترل کلی الکترونیک، لوازم و سایر سیستم های الکترونیکی خود هستید.

چشم انداز روشنایی

نصب و راه اندازی روشنایی چشم انداز می تواند یک روند دشوار است که با سیم های زیرزمینی و قرار دادن مناسب قرار می گیرد. تیم نصب ما دارای تجربه در تنظیم این سیستم ها برای خواص تجاری و مسکونی است و در چشم انداز و نورپردازی معماری آگاه هستند. ما این خدمات را برای ده سال در جوامع بوکا راتون و جنوب فلوریدا انجام داده ایم.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها