آیا به نصب سرویس دوربین نیاز دارید؟

آیا به نصب سرویس دوربین نیاز دارید؟

آیا به نصب سرویس دوربین نیاز دارید؟

آیا به نصب سرویس دوربین نیاز دارید؟

بازاریابی افکار خود را TechPro Security یک سرویس حرفه ای دوربین مدار بسته و دوربین امنیتی است. ما در بوکا راتون واقع در فلوریدا واقع شده ایم و کارشناسان امنیتی هستند که همچنان به دنبال صنعت مراقبت هستند. ما با دیگر شرکت های امنیتی همکاری می کنیم تا خدمات نصب دوربین امنیتی کامل خود را ارائه دهیم و تخمین های شخصی و پشتیبانی فنی را برای مشتریانمان ارائه دهیم. تیم ما از متخصصان متخصص صنعت در املاک تجاری و مسکونی تجربه می کند.

انواع سرویس های امنیتی دوربین ما:

•      دوربین های امنیتی-

o تیم حرفه ای ما از متخصصان امنیتی، سرویس کامل نصب دوربین مداربسته و دوربین امنیتی را ارائه می دهد که به همه مناطق مختلف در سیستم های نظارتی مربوط می شود. به عنوان یک سرویس پیشگام امنیتی امنیتی دوربین، تمرکز اصلی ما، نصب دوربین های امنیتی CCTV برای خواص مسکونی و تجاری است. ما همچنین تعمیر و نگهداری برای سیستم های نظارتی موجود را انجام می دهیم و مشتریان خود را در مورد چگونگی تحقق بخشیدن به سیستم امنیتی خود توصیه می کنیم.

o خدمات نصب دوربین امنیتی ما به سیستم های کنترل دسترسی و هشدارها گسترش می یابد. ما برای خدمات امنیتی نصب دوربین ما انواع مختلفی را ارائه می دهیم که همه به اندازه سیستم نظارت مورد نیاز شما بستگی دارد. برخی از گزینه های ما عبارتند از:

 4 سیستم دوربین امنیتی w / نصب و راه اندازی گنجانده شده است

 8 سیستم امنیتی دوربین w / نصب و راه اندازی گنجانده شده است

 16 سیستم امنیتی دوربین w / نصب و راه اندازی گنجانده شده است

o بسته به اندازه اموال شما می توانید به عنوان یکی از حرفه ای های صنعت ما به عنوان یک سرویس نصب دوربین امنیتی خود را کامل کنید. ما ارائه تخمین های رایگان و نقل قول برای خدمات نصب و راه اندازی و شریک خود را با توزیع کنندگان تجهیزات عمده فروشی امنیتی توزیع Security Camera King برای به دست آوردن سیستم نظارت جدید خود را در پایین ترین قیمت در دسترس است. این همچنین شامل تمام لوازم جانبی لازم است که یک سیستم نظارت کامل مانند DVR، DVR، NVR، کابل ویدئو و غیره را شامل می شود.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها